Свічки Цефекон для дітей Коли в організм потрапляє вірус або інфекція, він активно починає виробляти речовини для боротьби зі збудником, що провокує підвищення температури тіла. Тому, небажано збивати температуру, якщо вона не вище 38 градусів, так організм ефективніше бореться з інфекцією. Коли малюк стає млявим, скаржиться на слабкість, його морозить, а температурний стовпчик стрімко повзе вгору, не можна сидіти, склавши руки.

Щоб запобігти судоми та інші неприємні наслідки підвищення температури, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю дитини, потрібно вчасно дати дитині жарознижуючий засіб. Серед відомих препаратів, призначених для нормалізації стану дитини в період розвитку ГРВІ та грипу, добре себе зарекомендував цефекон. Свічки для дітей зручні в застосуванні і швидко усувають симптоми підвищення температури: ломоту в м’язах, головний біль, озноб.

Інструкція по застосуванню

Препарат показаний до застосування малюкам, починаючи з тримісячного віку і до дванадцяти років. Дозування розраховується з урахуванням віку і ваги дитини. Уважно читайте інструкцію, передозування може викликати збій у роботі внутрішніх органів, а недостатня доза не принесе полегшення. Тому, якщо виникли питання, обов’язково зверніться за допомогою до дільничного лікаря.

При правильному використанні, супозиторії починають діяти протягом 20-30 хвилин. Добова доза не повинна перевищувати три супозиторія, з перервою не менше чотирьох годин. Перед введенням супозиторію, бажано зробити дитині клізму, інакше свічка може викликати рефлекс до спорожнення кишечника і ліки не встигне подіяти. Щоб виключити наслідки передозування, не використовуйте свічки поряд з іншими препаратами, що містять парацетамол. Супозиторії можна застосовувати більше трьох днів, тому, якщо стан малюка не покращився, слід повторно викликати лікаря, для рекомендацій щодо подальшого лікування.

Склад препарату

Основна речовина, що входить до складу свічок – парацетамол, допоміжне – витепсол. За рахунок парацетамолу, який всмоктується через стінки прямої кишки і потрапляє в кров, у дитини швидко знижується температура і зникають больові відчуття. Парацетамол використовують для комплексного лікування запальних захворювань, які супроводжуються підвищеною температурою і больовими симптомами: грип, дитячі інфекції, прорізування зубів, а також для полегшення стану після вакцинації. Витепсол – сумісний з більшістю лікарських препаратів, часто використовується для приготування супозиторіїв, речовина не має смаку і запаху, складається з природних жирних кислот.

Що потрібно зробити до приходу лікаря

Щоб висока температура не застала вас зненацька, потрібно знати, як надати дитині першу допомогу. При перших симптомах захворювання викликайте дільничного педіатра, але, як відомо, доктора можна чекати і годину, і два і півдня, тому стежте за станом дитини, регулярно вимірюйте температуру.

Якщо дитина відчуває себе нормально, незважаючи на ознаки захворювання, не поспішайте давати йому ліки. Укладіть малюка в ліжечко, дайте попити теплий чай з малиновим варенням, увімкніть улюблений мультфільм або почитайте казку. Провітріть приміщення, зробіть вологе прибирання, щоб дитині було легше дихати. Коли стовпчик термометра починає швидко повзти вгору, дайте жарознижувальну, яке в цих випадках призначає ваш дільничний педіатр, якщо приєдналися судоми, терміново викликайте швидку допомогу. До її приїзду роздягніть дитину до гола і обтирайте його рушником, змоченим водою кімнатної температури.

Свічки Цефекон для дітей: ціна
Незважаючи на гарну якість і легкість у застосуванні, даний препарат здивує вас цілком прийнятною ціною. Супозиторії можна купити практично в будь-якій аптеці або ж замовити через Інтернет-магазин.

Свічки цефекон для дітей: відгуки

Матусі, які раніше збивали температуру дитині мікстурами і таблетками, тепер віддають перевагу супозиторіїв, не тільки із-за легкості використання. Справа в тому, що на підвищену температуру діти реагують по-різному, у більшості виникає нудота і блювота, це робить неможливим прийом оральних жарознижуючих. Також слід врахувати той факт, що цефекон д – свічки для дітей відміну від інших лікарських форм, що не порушують роботу шлунково-кишкового тракту, відразу усмоктуються в кров, діють на центри болю та терморегуляції, в короткий час нормалізують стан дитини.

Якщо слідувати інструкції і рекомендацій лікаря, свічки цефекон не викликають побічних ефектів і легко переносяться дитячим організмом. Молоді батьки повинні знати, що використання парацетамолу – це тимчасова міра, спрямована на полегшення стану дитини, а не основне лікування.

Будьте пильні і педантичні, коли даєте дитині ліки. Не тримайте в будинку прострочені медикаменти та дотримуйтесь правил зберігання, зазначені на упаковці. Завжди погоджуйте з лікарем прийом тих чи інших препаратів, адже здоров’я дитини залежить в першу чергу від вашої уважності і піклування.

Схожі:
Соц закладки